Spółdzielnia Mieszkaniowa "ZRZESZENI"
Elbląg, ul. Józefa Chełmońskiego 7
tel. (55) 233 41 21, fax 55 235 54 35

Godziny otwarcia:
Poniedziałek od 07:00 do 16:00
Wtorek - Czwartek od 07:00 do 15:00
Piątek od 07:00 do 14:00

Ważne dla osób niepełnosprawnych

 

Olsztyn, dnia 19.04.2017

 

Szanowni Państwo,

 

            Warmińsko – Mazurski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Olsztynie pragnie podziękować Państwu za możliwość posadowienia pojemników do zbiórki odzieży             i tekstyliów ze znakiem Polskiego Czerwonego Krzyża.

            Chcąc odwdzięczyć się za współpracę informujemy, że możemy przekazać bezpłatnie na rzecz niepełnosprawnych mieszkańców trójkołowe rowery rehabilitacyjne. Rowery mogą służyć w celach rehabilitacyjnych oraz jako środek transportu dla osób ze schorzeniami ruchowymi, z autyzmem, zespołem Downa czy porażaniem. Rowery są w pełni wyposażone, posiadają wszelkiego rodzaju atesty, dopuszczenia do ruchu itp. Średni koszt roweru to ok. 2,2 tys. zł. Przekazujemy 3 typy rowerów: dla dzieci w wieku 4 – 9 lat, dla dzieci w wieku          10 – 15 lat oraz dla młodzieży powyżej 15 roku życia i osób dorosłych. Sądzimy, że jest to duża pomoc dla osób potrzebujących takiego wsparcia, pomocna nie tylko w ich rehabilitacji i codziennym życiu, ale także przeciwdziałająca wykluczeniu społecznemu.

            Osoby zainteresowane taką formą pomocy powinny przesłać do Warmińsko Mazurskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża / ul. Partyzantów 82,   10 – 527 Olsztyn/, wniosek, oświadczenie o stopniu niepełnosprawności, opinię podmiotu ( np. Urzędu Gminy/Miasta, ośrodka pomocy społecznej).

            Po otrzymaniu wniosku z danego podmiotu ustalony zostanie sposób oficjalnego

i uroczystego przekazania.

            W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorem ds. proekologicznych – Sławomirem Kowalikowskim tel. 500 868 551.

 

 

 

dla interesanta  |  inwestycja  aktualności  przetargi  akty prawne i regulaminy pliki i dokumenty do pobrania  |  mapa osiedla  |  galeria  |  kontakt

www.zrzeszeni.elblag.pl - Copyright © Agencja Reklamowa GABO s.c. - Wszystkie prawa zastrzeżone